Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Nepal

Nieruchomość na sprzedaż w Nepalu

Nepal jest demokratyczną republiką Azji Południowej, której stolicą jest Katmandu. Graniczy na północy z Chinami, a na południu z Indiami i jest krajem śródlądowym.

Miejsce, w którym nigdy nie spodziewałbyś się boomu na rynku nieruchomości, to Nepal. Jednak nowe nieruchomości na sprzedaż w Nepalu wybudowane w ubiegłym roku wzrosły o ponad 300% w porównaniu z rokiem poprzednim, a ceny gruntów wzrosły o 300%.

Nepal może nie będzie kolejnym ważnym punktem na rynku nieruchomości, ale górzysty kraj między Indiami a Chinami przeżywa niewielki boom na rynku nieruchomości, podczas gdy zamożni nepalscy inwestorzy nieruchomości szukają bezpiecznego schronienia dla swoich pieniędzy.

Chociaż niepokoje mogą zniechęcać zagranicznych inwestorów zainteresowanych nieruchomościami na sprzedaż w Nepalu, ma to odwrotny skutek w Katmandu, ponieważ osoby mieszkające w niestabilnych obszarach przenoszą się do kapitału i kupują nieruchomości na sprzedaż w Nepalu oraz zamożni inwestorzy, którzy chcą oddać swoje pieniądze na rynku nieruchomości.

Ziemia stała się cennym towarem, głównie z powodu trwającej dekadę wojny domowej między maoistami i wojskiem, podczas gdy ludzie tłoczyli się we względnym bezpieczeństwie stolicy.

Napływ pchnął wartości miasta do miasta. Liczba propozycji nowych wieżowców i kompleksów mieszkaniowych stale rośnie.

Zgodnie z ministerstwem planowania w stolicy buduje się obecnie ponad 250 wieżowców. Ale wiele mieszkań w Katmandu jest pustych, ponieważ właściciele nie mogą znaleźć zainteresowanych najemców w zakupie nieruchomości na sprzedaż w Nepalu.

  •  
    Przeprowadzka do Nepalu. Emigranci i mieszkają w Nepalu

        „Matka i ojczyzna są warte więcej niż Królestwo Niebieskie”. To zdanie najlepiej reprezentuje jeden z najbardziej znanych narodów na świecie, należący do kontynentu azjatyckiego. Krzyżowany przez równinę Ganges i pasmo górskie Himalaje, a przede wszystkim z dziedzictwem niektórych najpiękn ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 2861

Sprzedaż Willa, Nepal, Kathmandu, Kathmandu, villas center

643,608.00PLN
Sprzedaż
Willa

200 m²
Dom-willa na sprzedaż w Katmandu, w centrum bardzo piękna i kompletna 3 pokojowa.
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB